I liga gr. północna - terminarz i wyniki 2017/18

Dodany przez Futko, 9 Sierpień 20:05, czytany 330 razy, komentarze 0

img

Drużyna Dargfil Tomaszów Maz. powraca do I ligi. Foto: futbolkobiet.pl

Pod koniec sierpnia, dokładnie 26/ 27.08. rozpoczęły się rozgrywki I ligi kobiet. W grupie północnej zaszły dwie istotne zmiany.

Po wycofaniu się z Ekstraligi GOSiREK Piaseczno ich miejsce zajął spadkowicz AZS PSW Biała Podlaska, co z kolei oznaczało powrót do I dywizji drużyny KS Raszyn.

Do I ligi powróciły też piłkarki MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, które zwyciężyły w gr. mazowieckiej II ligi. Zupełnym nuworyszem na tym poziomie rozgrywkowym będzie natomiast Akademia Piłkarska LG Gdańsk. Sztorm Gdańsk to zespół jaki w ub. sezonie grał w Ekstralidze.

Uwaga: Po 1 kolejce z ligi wycofano Błękitnych Stargard. Wynik meczu z KS Raszyn anulowano.

Oto pełny terminarz rundy jesiennej i wiosennej I ligi kobiet gr. północna na sezon 2017/18:

1 KOLEJKA – 26/27 sierpnia 2017

Akademia Piłkarska LG Gdańsk – UKS SMS II Łódź 5-5
KS Raszyn – KP Błękitni Stargard 2-0 - wynik anulowany!
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KKP Bydgoszcz 1-1
TS Polonia Poznań – KS Sztorm AWFiS Gdańsk 1-1
KKP Stomilanki Olsztyn – KKPK Medyk II Konin 2-3

2 KOLEJKA – 2/3 września 2017

UKS SMS II Łódź – KKPK Medyk II Konin 2-1
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKP Stomilanki Olsztyn 3-1
KKP Bydgoszcz – TS Polonia Poznań 1-1
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - pauza
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – KS Raszyn 4-1

3 KOLEJKA – 9 września 2017

KS Raszyn – UKS SMS II Łódź 2-1
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – Akademia Piłkarska LG Gdańsk 1-0
TS Polonia Poznań – pauza
KKP Stomilanki Olsztyn – KKP Bydgoszcz 2-0
KKPK Medyk II Konin – KS Sztorm AWFiS Gdańsk - odwołany

4 KOLEJKA – 23/24 września 2017

UKS SMS II Łódź – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KKP Bydgoszcz – KKPK Medyk II Konin
KKP Stomilanki Olsztyn - pauza
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – TS Polonia Poznań
KS Raszyn – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

5 KOLEJKA – 30 września/1 października 2017

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – UKS SMS II Łódź
TS Polonia Poznań – KS Raszyn
KKP Stomilanki Olsztyn – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KKPK Medyk II Konin – pauza
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKP Bydgoszcz

6 KOLEJKA – 7/8 października 2017

UKS SMS II Łódź – KKP Bydgoszcz
KS Sztorm AWFiS Gdańsk - pauza
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – KKPK Medyk II Konin
KS Raszyn – KKP Stomilanki Olsztyn
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – TS Polonia Poznań

7 KOLEJKA – 14/15 października 2017

TS Polonia Poznań – UKS SMS II Łódź
KKP Stomilanki Olsztyn – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KKPK Medyk II Konin – KS Raszyn
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KKP Bydgoszcz - pauza

8 KOLEJKA – 28/29 października 2017

UKS SMS II Łódź – pauza
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – KKP Bydgoszcz
KS Raszyn – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KKPK Medyk II Konin
TS Polonia Poznań – KKP Stomilanki Olsztyn

9 KOLEJKA – 4 listopada 2017

KKP Stomilanki Olsztyn – UKS SMS II Łódź
KKPK Medyk II Konin – TS Polonia Poznań
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KKP Bydgoszcz – KS Raszyn
Akademia Piłkarska LG Gdańsk - pauza


10 KOLEJKA - 24/25 marca 2018

UKS SMS II Łódź – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KS Raszyn - pauza
KKP Bydgoszcz – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – TS Polonia Poznań
KKPK Medyk II Konin – KKP Stomilanki Olsztyn

11 KOLEJKA – 31 marca 2018

KKPK Medyk II Konin – UKS SMS II Łódź
KKP Stomilanki Olsztyn – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
TS Polonia Poznań – KKP Bydgoszcz
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – pauza
KS Raszyn – Akademia Piłkarska LG Gdańsk

12 KOLEJKA – 14/15 kwietnia 2018

UKS SMS II Łódź – KS Raszyn
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
TS Polonia Poznań - pauza
KKP Bydgoszcz – KKP Stomilanki Olsztyn
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKPK Medyk II Konin

13 KOLEJKA – 21/22 kwietnia 2018

KS Sztorm AWFiS Gdańsk – UKS SMS II Łódź
KKPK Medyk II Konin – KKP Bydgoszcz
KKP Stomilanki Olsztyn – pauza
TS Polonia Poznań – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KS Raszyn

14 KOLEJKA – 28/29 kwietnia 2018

UKS SMS II Łódź - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KS Raszyn - TS Polonia Poznań
Akademia Piłkarska LG - KKP Stomilanki Olsztyn
KKPK Medyk II Konin - pauza
KKP Bydgoszcz - KS Sztorm AWFiS Gdańsk

15 KOLEJKA – 5/6 maja 2018

KKP Bydgoszcz – UKS SMS II Łódź
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – pauza
KKPK Medyk II Konin – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KKP Stomilanki Olsztyn – KS Raszyn
TS Polonia Poznań – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

16 KOLEJKA – 12/13 maja 2018

UKS SMS II Łódź – TS Polonia Poznań
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KKP Stomilanki Olsztyn
KS Raszyn – KKPK Medyk II Konin
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KKP Bydgoszcz - pauza

17 KOLEJKA – 19 maja 2018 (OBLIGATORYJNIE)

UKS SMS II Łódź - pauza
KKP Bydgoszcz – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KS Raszyn
KKPK Medyk II Konin – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KKP Stomilanki Olsztyn – TS Polonia Poznań

18 KOLEJKA – 27 maja 2018 (OBLIGATORYJNIE)

UKS SMS II Łódź – KKP Stomilanki Olsztyn
TS Polonia Poznań – KKPK Medyk II Konin
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KS Raszyn – KKP Bydgoszcz

Akademia Piłkarska LG Gdańsk - pauza

Tagi: I liga gr. północ 2017/18, MUKS Dargfil, Akademia Piłkarska LG

.

komentarze (0):

Bądź pierwszy, dodaj komentarz!

.
Dodaj nowy komentarz: