flag

Polska

Warszawa

Menu

Nasi partnerzy

Cztery dni kadry U-19 w Grodzisku

Dodany przez Futko, 8 Kwi2013 12:00, czytany 604 razy, komentarze 1

img

Kadra U-19 na zgrupowaniu w Grodzisku Wlkp. Foto: Expansia Media

Czterodniową konsultację szkoleniową mają za sobą piłkarki reprezentacji Polski do lat 19. Między 4 a 7 kwietnia na obiektach sportowych Groclinu w Grodzisku Wielkopolskim trenowało osiemnaście zawodniczek.

Powołane przez selekcjonera Wojciecha Basiuka piłkarki stawiły się na zgrupowanie niemal w komplecie. Zabrakło jedynie Patrycji Balcerzak, którą zatrzymały w domu sprawy szkolne. Oprócz codziennych zajęć na boisku, które odbywały się z rana i po południu, kadrowiczki przeszły testy psychologiczne oraz wspólnie z reprezentacją seniorek odbyły cykl badań wydolnościowych i wzięły udział w sesji zdjęciowej na potrzeby PZPN.

Podsumowaniem treningów stała się gra kontrolna przeciwko pierwszej reprezentacji, w sobotę 6 kwietnia. Młodzieżówka wystąpiła w niej wzmocniona paroma piłkarkami kadry seniorskiej. Jak już pisaliśmy mecz ten wygrały 3-0 zawodniczki zespołu narodowego A.

Kwietniowa konsultacja w Grodzisku była drugim tegorocznym zgrupowaniem dla piłkarek tej grupy wiekowej. Sztab trenerski przygotowuje zespół na eliminacje do mistrzostw Europy U-19, jakie rozpoczną się jesienią tego roku. Biało-czerwone w grupie 7 zmierzą się o pierwsze miejsce z reprezentacjami młodzieży z Włoch, Słowenii i Albanii. Faza kwalifikacji składała się będzie z dwóch miniturniejów. Finały ME U-19 odbędą się w Norwegii w lipcu 2014.

Poniżej kilka impresji fotograficznych ze zgrupowania oraz video z komentarzem trenera i jednej z zawodniczek. Foto i video: Expansia Media

Tagi: Reprezentacja Polski kobiet U-19, zgrupowanie

.

komentarze (1):

Napisał: loko , 8 Kwi2013 19:25

kaziu nie umizguj sie do trenera!


.
Dodaj nowy komentarz: