Menu

Nasi partnerzy

Five PS i Hoppers z tytułami

Dodany przez Futko, 27 Kwi2012 19:40, czytany 1783 razy, komentarze 0

img

Na Antigua i Barbuda, bliźniaczych wyspach Karaibów, wyłoniono czempionów kobiecych mistrzostw w kategorii seniorek i drużyn młodzieżowych. Zostały nimi zespoły Five Ps i Hoppers.

OBRONA

Five Ps pokonały w finale Lady Sap 3-1 i obroniły tytuł sprzed roku. "Białe" grę na stadionie Rangers Football Field zaczęły od huraganowych ataków, które przyniosły im w ciągu 25 minut trzy gole. W drugiej części meczu Lady Sap ochoczo ruszyły do odrobiania strat, ale tylko raz zdołały pokonać golkiperkę "Piątek". Doskonale w defensywie mistrza zagrała stoperka Britney Jacobs, uhonorowana nagrodą najlepszej piłkarki czempionatu.

Coach Five Ps Tajroy Richards nie krył radości z obrony złotych medali: - Do rywalizacji byliśmy dobrze przygotowani. Wierzyłem, że uda się nam zwyciężyć. Jestem dumny z moich zawodniczek i zapowiadam, że za rok powtórzymy ten sam wynik - oznajmił po wygranej.

Finał mistrzostw piłki nożnej kobiet 2012 na Antigua i Barbuda:

FIVE PS - Lady Sap 3-1

Bramki: Kai Jacobs - 2 (1 i 6 min), Kamika Buckley (25 min) - Michell Marshall (52 min)

FIVE Ps - mistrz 2012 Foto: anitguafootball.com

SKOCZKI KONTRA SKRZYDEŁKA

W kategorii juniorek złote medale przypadły drużynie Lady Hoppers. Swojego przeciwnika - ekipę Wings "Skoczki" pokonały gładko 6-0 a cztery bramki wbiła "Skrzydełkom" napastniczka Kemisha Martin. Ten wyczyn zapewnił jej tytuł piłkarki numer jeden finału 2012.

Lady Hoppers - mistrz 2012 w kategorii juniorek.

Foto: antiguafootball.com

Tagi: Antigua i Barbuda, Five Ps

.

komentarze (0):

Bądź pierwszy, dodaj komentarz!

.
Dodaj nowy komentarz: