Polska

Warszawa

Polska wygrywa z Białorusią 4-0!

Dodany przez Futko, 26 Listopad 22:46, czytany 409 razy, komentarze 0

Reprezentacja Polski wygrała 4-0 z Białorusią w meczu towarzyskim rozegranym na stadionie Górnika Łęczna.

Tym samym biało-czerwone zakończyły 2016 rok, który był dla nich bardzo intensywny.

Polki rozegrały między innymi eliminacje do przyszłorocznych mistrzostw Europy, zakończone na trzecim miejscu w grupie. Zmienił się również szkoleniowiec – w lipcu stery w kadrze przejął Miłosz Stępiński.

Legionerki po dwa razy

W Łęcznej Polki od samego początku zdominowały wydarzenia na boisku i tylko kwestią czasu było kiedy zaczną strzelać gole.

Pierwsze celne trafienie zaliczyła w 6 minucie Agnieszka Winczo. Po niej piłkę do siatki posłała z kolei Ewa Pajor. Była to 9 minuta spotkania.

Obie piłkarki, na codzień występujące w I i II bundeslidze, jeszcze po razie pokonały bramkarkę gości - Winczo w 61 minucie, natomiast Pajor w 82.

W sumie zasłużona wygrana biało-czerwonych na zakończenie tegorocznego sezonu.

Mecz Polska - Białoruś 4-0 na filmie:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------