Polska

Warszawa

U-17: Druga wygrana w eME 2017

Dodany przez Futko, 10 Paź2016 18:40, czytany 191 razy, komentarze 0

Świetnie w eliminacjach mistrzostw Europy 2017 radzą sobie reprezentantki Polski U-17.

Po rozgromieniu Estonii 7-0 tym razem nie dały szans Azerbejdżanowi, wygrywając 4-0.

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania, a dwie z nich zapisała na swoim koncie Paulina Filipczak.

Zawodniczka UKS SMS Łódź na listę strzelczyń wpisała się już w 1 minucie gry, a drugiego gola wbiła osiem minut później. Po niej do siatki trafiły jeszcze - Alexis Legowski (17 min.) oraz Alicja Materek, która w 36 min. meczu pewnie posłała futbolówkę do siatki z jedenastki.

Po dwóch seriach gier Polki przewodzą w tabeli grupy 3. Teraz przed biało-czerwonymi ostatni pojedynek - 13 paźdzernika z Węgierkami, który zadecyduje o kolejności ostatecznej w grupie. Zarówno Polki jak i Madziarki mają już zapewniony udział w drugiej fazie eliminacji do ME 2017.

---------------------------------------------------------------------------------------------