flag

Polska

Warszawa

Menu

Nasi partnerzy

Zmiana trenera w AZS UJ Kraków

Dodany przez Futko, 15 Lip2013 12:41, czytany 412 razy, komentarze 0

img

Foto:Expansia Media 

Tomasz Kaleta nie poprowadzi w I lidze drużyny AZS UJ Kraków. Ekstraligowy spadkowicz o ponowny awans będzie się ubiegał z nowym sztabem szkoleniowym.

Krakowski klub nie przedłużył umowy z Kaletą, który piłkarki AZS UJ prowadził w ich pierwszym w historii sezonie w Ekstralidze. Drużyna beniaminka okazała się niestety najsłabszym zespołem i na zakończenie rozgrywek pożegnała się z ligą.

W klubie ostatecznie zdecydowano, że drużynę obejmie dotychczasowy drugi trener - Bartłomiej Łukacz, Sztab szkoleniowy akademiczek uzupełni ponadto Krzysztof Mastalerz, który będzie asystentem oraz trenerem bramkarek.

Cel jaki obu trenerem postawiły władze klubu jest oczywisty - ponowny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. Piłkarki AZS UJ zajęcia treningowe rozpoczynają w tym tygodniu. Będą się one najpierw odbywały na własnych obiektach. Potem zespół pojedzie na tygodniowy obóz szkoleniowy na Mazury. W planie są również gry sparingowe - między innymi z żywieckim Mitechem, wrocławskim AZS oraz drużynami z Katowic i Nowego Sącza.

Na inaugurację rozgrywek 2013/14 krakowianki czeka bardzo trudny przeciwnik - drużyna Czarni Sosnowiec, która w ub. sezonie była o krok od awansu do Ekstraligi. Wynik tego starcia, które będzie miało miejsce na boisku w Sosnowcu w drugiej połowie sierpnia może już na początku mistrzostw mieć duże znaczenie. W wyrównanej stawce każdy stracony punkt trudno jest bowiem potem odrobić. W temacie wzmocnień na razie w klubie nie chcą nic mówić. Na pewno jednak szykują się zmiany kadrowe także wśród zawodniczek.

Tagi: AZS UJ Kraków

.

komentarze (0):

Bądź pierwszy, dodaj komentarz!

.
Dodaj nowy komentarz: