Menu

Nasi partnerzy

Gr. podlasko-warmińsko-mazurska

Dodany przez Futko, 23 Kwi2012 21:43

 

III Liga kobiet 2011/12 - grupa podlasko-warmińsko-mazurska

 

   MKS Atomówka Korsze 

Data założenia:

Barwy klubowe:

Prezes:

Adres:

Tel:                                       Fax:                                         E-mail

Internet:

Boisko:      Nawierzchnia:  trawa

Trener:

Kadra 2011/12:

 

 

     UKS Mazury Mrągowo 

Data założenia:

Barwy klubowe:

Prezes:

Adres:

Tel:                                       Fax:                                         E-mail

Internet:

Boisko:      Nawierzchnia:  trawa

Trener:

Kadra 2011/12:

 

      MKS Mielnik 

Data założenia: 2011

Barwy klubowe:

Prezes:

Adres:

Tel:                                       Fax:                                         E-mail

Internet: www.mksmielnik.pl

Boisko:      Nawierzchnia:  trawa

Trener:  Damian Sypek 

Kadra 2011/12: 

Justyna Terpiłowska, Karolina Nikitorowicz, Ewelina Cybul, Karolina Piotrowska (kapitan), Katarzyna Pawluczuk, Iza Przanowska, Karolina Karwacka, Amanda Malon, Marzena Brodziuk, Maryla Zawadzka, Magda Hyndza, Iwona Mormol, Julita Hyndza, Gabriela Kałanczyńska, Urszula Koc, Natalia Budka, Justyna Kruszewska, Katarzyna Radź, Martyna Hruświcka.

 

     LKS Promień Mońki 

Data założenia:

Barwy klubowe:

Prezes:

Adres:

Tel:                                       Fax:                                         E-mail

Internet:

Boisko:      Nawierzchnia:  trawa

Trener:

Kadra 2011/12:

 

   OKS Stomil Olsztyn 

Data założenia: 2011

Barwy klubowe: biało-niebieskie

Prezes: Janusz Wasiak

Adres: ul. Żytnia 71, Olsztyn (SP18)

Tel:                                       Fax:                                         E-mail: Stomil-SekcjaKobiet@wp.pl

Internet: http.://stomilolsztyn.futbolowo.pl

Boisko:  ul. Żytnia  71, Olsztyn  Nawierzchnia:  sztuczna trawa

Trener: Dariusz Maleszewski, Marcin Przybyliński 

Kadra 2011/12:

Agata Brodzińska, Monika Zawrotna, Patrycja Krzywonos, Paulina Pogorzelska, Sylwia Głód, Paula Krech, Kamila Mielnik, Monika Jasińska, Paulina Kowalska, Ewa Fidut, Aleksandra Madanecka, Natalia Świętoniowska, Małgorzata Piotrak, Paula Kamińska, Paulina Babińczuk, Marta Smolińska, Klaudia Suchecka, Patrycja Kucharczyk, Weronika Kostewicz, Ewelina Balcewicz, Marcelina Pichłacz, Iwona Abramczyk, Olivia Gołębiowska, Aleksandra Apanasewicz.

 

    OKS Stomil II Olsztyn

Data założenia: 2011

Barwy klubowe: biało-niebieskie

Prezes: Janusz Wasiak

Adres: ul. Żytnia 71, Olszytn (SP18)

Tel:                                       Fax:                                         E-mail: Stomil-SekcjaKobiet@wp.pl

Internet: http.://stomilolsztyn.futbolowo.pl

Boisko:   ul. Żytnia 71, Olsztyn   Nawierzchnia:  sztuczna trawa

Trener:  Marek Maleszewski, Daniel Kotyrba 

Kadra 2011/12:

Weronika Wieżynis, Aleksandra Folga, Daria Piejdak, Karolina Nowacka, Magdalena Jonczak, Joanna Sieradzka, Olga Wieczorek, Nikola Zarzycka, Kinga Walewacz, Katarzyna Wincelewska, Aleksandra Leszczyńska, Monika Rodak, Angelika Witkowska, Paulina Grabia, Ewelina Szczecińska, Paulina Świętoniowska, Natalia Kłosek, Magdalena Koprowska, Dominika Złotucha, Agnieszka Brzozowska-Stańczyk, Adrianna Kozerska, Natalia Osowska, Kamila Pykało, Magdalena Sznitko, Patrycja Bałdyga, Emila Nowicka, Aleksandra Chodań, Agata Kucińska, Beata Homza, Katarzyna Krakowiak, Aleksandra Jonczak, Aneta Wasilewska, Weronika Dziadura, Marlena Ogonowska, Katarzyna Dorochowicz, Mariola Obidowska.

 

    MKLS Wissa Szczuczyn 

Data założenia:

Barwy klubowe:

Prezes:

Adres:

Tel:                                       Fax:                                         E-mail

Internet:

Boisko:      Nawierzchnia:  trawa

Trener:

Kadra 2011/12: